Slide background
Slide background
Slide background tlo
Slide background
Slide background

Oferta Edukacyjna

2022/2023

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

Dyplomatorium 2022

Władze Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Kolegium Nauk Stosowanych w Ełku serdecznie zapraszają na  DYPLOMATORIUM, które odbędzie się 27 listopada 2022 roku o godzinie 10:00 w Ełckim Centrum Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 47 w Ełku. 

Świąteczny konkurs dla Uniwersytetu Dziecięcego

Wszytskie dzieci uczęszczające na zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego w Ełku oraz Orzyszu zapraszamy do udziału w  świątecznym konkursie na najpiekniejszą ozdobę choinkową. 

Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

Władze Wyższej Szkoły Gospdoarki zapraszają Pracowników i Studentów na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023, która odbędzie się 08 października 2022 r. o godzinie 10:00 w auli przy ul. A.Naruszewicza 11 w Bydgoszczy. Link do transmisji TUTAJ

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

KONTAKT

Kolegium Nauk Stosowanych
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. 11 Listopada 24
19-300 Ełk
tel. (87)621-76-11
e-mail: wgt@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Park Naukowo - Technologiczny w Ełku
© 2022 Wyższa Szkoła Gospodarki