Slide background
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2018/2019

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

Konkurs "Milion na bank"

Jeśli jesteś studentem i chcesz dowiedzieć się jak zarobić pierwszy milion zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Milion na Bank“. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat rynku kapitałowego i jego produktów oraz umiejętności inwestowania i zarządzania finansami osobistymi. Konkurs organizowany jest w ramach sektorowego programu Bankowcy dla Edukacji.

Konkurs będzie miał charakter rozgrywki w ramach symulacji internetowej. Do gry można zalogować się na stronie https://studenci2018.gra.1milion.edu.pl w terminach 6 - 20 marca 2018 roku w dowolnym czasie. Zakończenie gry nastąpi 20 marca o godzinie 23.59.

Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego (CPC) - Szkolenie w Działdowie

Szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego odbędzie się w dniach 12-16 marca 2018r. Egzamin państwowy odbędzie się w Działdowie w dniu 17 marca 2018r (sobota) przy ulicy Polnej 11a u naszego partnera regionalnego. Istnieje opcja szkolenia e-learningowego oraz łączonego. Oferta skierowana jest do wszystkich osób prowadzących lub zamierzających prowadzić firmę transportową lub spedycyjną.

Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego

Tradycyjnie zapraszamy na obchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, które w tym roku odbędą się w sobotę 17 lutego.                                                                       

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy kształcenie w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

Wydarzenia

lut10

Bal Studenta 2018

miejsce: Pokoje Gościnne "Nad zatoką" Chruściele 1

lis30

"Andrzejki" UTW Ełk

miejsce: WGT Ełk

KONTAKT

Wydział Gospodarki Turystycznej w Ełku
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. 11 Listopada 24
19-300 Ełk
tel. (87)621-76-11
e-mail: wgt@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
© 2018 Wyższa Szkoła Gospodarki