Slide background
Slide background
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2019/2020

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

Zakończenie Roku Akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Serdecznie zapraszamy na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 15:00 w Ełckim Centrum Kultury. 
Przed uroczystością o godzinie 13:30 zapraszamy na Mszę Świętą do Kościoła pw. Świętego Tomasza Apostoła w Ełku (ul. 11 Listopada 28). 

Uniwersytet Dziecięcy

Już od października rusza pierwszy w Ełku Uniwersytet Dziecięcy.
Zapraszamy do korzystania z zajęć realizowanych przez Uniwersytet Dziecięcy Wyższej Szkoły Gospodarki w Ełku. Nasza propozycja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Naszą ofertę doskonalimy i modyfikujemy uwzględniając potrzeby i opinie uczestników oraz rodziców. 

Na wykłady zapraszamy raz w miesiącu, zawsze w sobotnie przedpołudnie, do ełckiej siedziby Uczelni, przy ulicy 11 Listopada 24. 

Dzień Dziecka

1 czerwca na Placu Jana Pawła II w Ełku odbędzie się XIV Ogólnopolski Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie, trampoliny, namioty z zabawami, konkursy, warsztaty, przedstawienia teatralne, losowania nagród, koncerty to tylko niektóre propozycje tegorocznego pikniku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - gdzie na najmłodszych będzie czekała loteria z nagrodami! 
Wszyscy chęni będą mogli zapoznać się z ofertą naszej Uczelni w tym m.in. uruchamianego od października Uniwersytetu Dziecięcego. 

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

Wydarzenia

cze27

Zakończenie Roku Akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku

miejsce: Ełckie Centrum Kultury / Centrum Edukacji Ekologicznej

cze1

XIV Ogólnopolski Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

miejsce: Plac Jana Pawła II w Ełku

maj25

Juwenalia

miejsce: Ełk

maj24

Juwenalia

miejsce: Ełk

maj17

Dzień Otwarty Parku Naukowo - Technologicznego

miejsce: PNT ul. Podmiejska 5, Ełk

KONTAKT

Wydział Gospodarki Turystycznej w Ełku
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. 11 Listopada 24
19-300 Ełk
tel. (87)621-76-11
e-mail: wgt@byd.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
© 2019 Wyższa Szkoła Gospodarki