Praca w WSG

Praca w WSG

OFERTY PRACY

Data publikacji: 24.04.2019 r.

Stanowisko: Specjalista ds. studiów podyplomowych
Miejsce pracy: Wydział Gospodarki Turystycznej w Ełku
Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełen etat)

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa administracyjna
  • Koordynacja procesu kształcenia
  • Prowadzenie rekrutacji i realizacja zadań promocyjnych
  • Przygotowywanie i obsługa spotkań
  • Współorganizacja imprez oraz wydarzeń

Wymagania:

  • wykształcenie co najmneiej średnie (dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe),
  • dyspozycyjność (praca obejmuje również weekendy),
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • znajomość form promocji i rynku lokalnego,
  • systematyczność i terminowość,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • wysoka kultura osobista i zdolności dyplomatyczne,
  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie biegła znajomość języka angielskiego w mowie,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku obejmującym zadania związane z realizowaniem procesu kształcenia dorosłych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV z klauzulą o treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych (…) – „RODO”.
na adres e-mail: agnieszka.danielewicz@byd.pl do 07.05.2019 r.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

Przesyłanie aplikacji_wymogi formalne
Zanim zdecydujecie się Państwo na przesłanie swojej aplikacji, uprzejmie proszę o zapoznanie się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ w zakresie ochrony danych osobowych w procesie rekrutacji (klikając na poniższy link)

REKRUTACJA_Klauzula_informcyjna.pdf

Jeśli, po przeczytaniu powyższej klauzuli, zdecydujecie się Państwo na przesłanie aplikacji zgodnie z poniższymi instrukcjami, udostąpniamy Państwu wzór zgody na przetwarzenie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Niniejszy dokument należy przesłać  na adres mailowy agnieszka.danielewicz@byd.pl wraz z CV oraz listem motywacyjnym.

Zgody rekrutacyjne_Kandydaci.doc

INSTRUKCJE w sprawie zasad przesyłania aplikacji rekrutacyjnych:

1. Odpowiedź na konkretne ogłoszenie

Jeśli w Państwa aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) przekazane będą dane inne niż: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko ......."

Zwracamy uwagę, że wyrażenie tej zgody jest dobrowolne, ale jeżeli decydujecie się Państwo na zamieszczenie danych dodatkowych w aplikacji, bez tej zgody nie będzie możliwe wykorzystanie Państwa danych w procesie rekrutacji.

Data publikacji: 02.01.2019 r.

Stanowisko: nauczyciel akademicki

Forma zatrudnienia: umowa cywilnoprawna

Wyższa Szkoła Gospodarki poszukuje osób chętnych do współpracy w charakterze nauczyciela akademickiego.
Poszukujemy kadry z zakresu:
  • pedagogiki, psychologii, socjoterapii, socjologii, psychoprofilaktyki zdrowia, zdrowia publicznego,
  • ekonomii, zarządzania zasobami ludzkimi,
  • transportu, spedycji i logistyki,
  • geografii, chemii, fizyki i matematyki, biologii,
  • dietetyki, gastronomii i żywienia człowieka,
  • wiedzy o społeczeństwie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej: CV, list motywacyjny, klauzulę o ochronie danych osobowych, wykaz dorobku naukowego oraz informację o prowadzonych zajęciach., na adres mailowy wgt@byd.pl lub dostarczyć osobiście do Biura Wydziału Gospodarki Turystycznej w Ełku (ul. 11 Listopada 24).

Aktualności

KONTAKT

Wydział Gospodarki Turystycznej w Ełku
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. 11 Listopada 24
19-300 Ełk
tel. (87)621-76-11
e-mail: wgt@byd.pl